2016. június 24., péntek

360 fok bringa

Ennyi lelkesedést!

Már ezért megérte elmenni a tegnap előtti előadásra.

Iszonyú hőség, a kezem ráolvadt a tollra, és a szomszédban üvöltött a góóóóól.

Ez a kép már a Járatlan Utakon Fesztiválon készült róluk



2016. június 23., csütörtök

Szülinapi ajándék

Decemberben volt Miklós születésnapja.

Ajándékként egy utat adtunk Neki.

1 hónap, egyedül oda, ahová menni szeretne. Hogy végre azt csinálhassa, amit szeretne :-)


Miklós készítette a fényképet, Balin



2016. június 16., csütörtök

Coaching

Mit tesz az Ember, hogyha elakad?

Hogyha nagyon vágyik valamire, de fogalma sincsen, mit kellene tennie? Hogyan tudná elérni álmai célpontját?




2015. június 27., szombat

Tylli és a kisróka 3.




Szabadulás


Tylli megfogta a palackot.

A palacknál fogva felemelte a rókát, és finoman megrázta egyszer-kétszer. Azt gondolta, talán így kicsusszan. De nem. El volt vágva az elkeskenyedő rész felett, ahol meg szokták fogni, mikor töltenek belőle. A kicsi valószínűleg talált benne valamit, amit meg akart enni vagy inni, és áttuszakolta a fejét az elkeskenyedő részen. Kifelé azonban már nem tudta húzni.




2015. június 25., csütörtök

Tylli és a kisróka 2.



A róka


Valami furcsát látott az úton.

Az autó gyorsan elsuhant mellette, így nem tudta pontosan kivenni. Mintha egy kölyök róka lett volna, de valahogy túl hosszú volt a nyaka-feje, és fehéres. Tylli nem értette. Milyen állat volt ez? Olyan érzése volt, hogy vissza kell mennie és megnézni.




2015. június 23., kedd

Tylli és a kisróka 1.



Hazafelé


Lassan haladt az úton.

Késő éjjel volt már. Hazafelé tartottak egy Családi ünnepségről. Ma csak hárman voltak a Fiúkkal. Jól érezték magukat, még vacsora után is beszélgettek egy kicsit. A Gyerekek meg együtt játszottak. Élvezték az együtt létet.

Most a hátsó ülésen aludtak. Indulás után még cseverésztek egy kicsit, de nemsokára csönd lett. És sötét. Az országúton csak a Hold világított.



2015. április 9., csütörtök

Találkozás a Mesterrel 4.


Az előző részt itt találod: Találkozás a Mesterrel 3. rész

A Fájdalom Üzenete


Pattanásig feszült a kíváncsiság.

Nem értették a dolgot. Tényleg annyira rossz a pozitív gondolkodás? Tényleg baj az, hogyha az Ember örülni akar???


2015. április 8., szerda

Találkozás a Mesterrel 3.


Az előző részt itt találod: Találkozás a Mesterrel 2. rész

Hírhozó


A Mester tovább rajzolta a gondolati képet.

- És ha már beszélgettek, előbb-utóbb ki fog derülni, hogy miattad jött. Ajándékot hozott Neked. Valami fontosat, amire nagyon nagy szükséged van. Tanulságot, amit csak így érthetsz meg, csak így tapasztalhatsz meg.

Kételkedő, értetlen szemek. Szinte látni lehet, ahogy mindenkinek kattog az agya. Keresik a támpontot.